BİZİ YAKINDAN TANIYIN...

 

Profesyonel bir anlayışta, çağın gereklerine tam olarak uyumlu sistemin gereği titizlikle uygulanmaktadır ki;

NEDEN AYYILDIZ EMLAK GAYRİMENKUL

   AYYILDIZ EMLAK GAYRİMENKUL Hizmetleri

  • Profesyonellik,
  • Güvenilirlik,
  • Kalite
  • Müşteri Memnuniyeti

ilkelerini olmazsa olmaz kabul ediyor. Bu ilkeler etrafında buluşmak isteyen emlakçıları çatısı altında topluyor.

Güven Veren Hizmet Anlayışı

   AYYILDIZ EMLAK GAYRİMENKUL Hizmetleri, temsilcilerin seçiminde adayın geçmişte edindiği deneyimler, birikimler, eğitim durumu, sosyal konumu ve yaşantısı, çevresiyle olan ilişkileri gibi kriterleri dikkate alıyor. Söz konusu kriterlere sahip temsilciler, alıcı ile satıcı ve kiraya veren ile kiracı arasındaki köprü görevini profesyonelce yerine getiriyor. AYYILDIZ EMLAK GAYRİMENKUL Hizmetleri Temsilcileri, emlak yatırım danışmanlığı hizmeti ve ekspertiz çalışmalarıyla müşterilerini, en doğru yatırımı ne zaman ve nerede yapacakları konusunda bilgilendiriyor. Hızla verilen hizmet, kalite ve müşteri memnuniyeti ile buluştuğunda, müşteriyle koparılamaz bir bağ oluşuyor ve o sihirli kelime ortaya çıkıyor; GÜVEN.

Kalite ve Müşteri memnuniyeti

   Her alanda yaşanan hızlı dönüşüm ve gelişmelerden elbette ki emlak sektörü de etkileniyor. Müşterilerin değişen talep ve beklentilerine cevap vermenin yolu bu dönüşüme ayak uydurmaktan geçiyor. AYYILDIZ EMLAK GAYRİMENKUL Hizmetleri, temsilcilerine tamamen bilgisayar ortamında çalışacakları  bir sistem sunuyor. Emlak müşavirlerinin eski çalışma kalıplarını yıkan bu sistem, temsilcilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bilgisayar programlarından oluşuyor. Programlarda temsilcilerin gerekli evrakları kolayca hazırlayabilecekleri, arşiv oluşturabilecekleri, arşiv üzerinde parametrik arama yapabilecekleri ve portföy oluşturabilecekleri  imkanlar yer alıyor. Söz konusu programlar müşteriye hizmetin hem hızlı hem yüksek kalitede verilebilmesini sağlıyor. Ayrıca AYYILDIZ EMLAK GAYRİMENKUL Hizmetleri web sayfası üzerinden temsilciliklerin her türlü bilgilerine ve portföylerine on-line ulaşmayı sağlayan bir düzen sunuyor. Temsilcilere sunulan bu hizmet AYYILDIZ EMLAK GAYRİMENKUL Hizmetleri'nin en önemli iki ilkesini gerçekleştirmesini sağlıyor; KALİTE VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ.

ŞİRKETİMİZ PROFESYONEL HİZMETLERİ

   Profesyonellik, güvenirlilik, kalite oluşturulduktan sonra müşteri memnuniyeti kendiliğinden gerçekleştiğinden,  AYYILDIZ EMLAK GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK  emlak sektöründe müşterinin gereksinim duyabileceği her hizmeti bu çerçevede veriyor;

  • Emlak Pazarlama
  • Pazar Araştırması
  • Emlak Yatırım Danışmanlığı
  • Proje Danışmanlığı
  • Emlak Finansmanı
  • Portföy Yönetimi
  • Emlak Geliştirme Danışmanlığı
  • Emlak Pazarlama Organizasyon

   Bu hizmetlerin dışında, AYYILDIZ EMLAK GAYRİMENKUL Hizmetleri gayrimenkul yatırımının kişiler ve kuruluşlar için önem ve değerinden yola çıkarak müşterileri için sürekli bir ar-ge çalışması içerisinde de bulunuyor. Temsilcilikleriyle ortaklaşa yapılan bu çalışmalarda yurt çapında  kısa-orta-uzun vadede değerlenecek bölgeler ile ilgili  rakamsal ve teknik bilgileri ortaya koyuyor ve  müşterilerini doğru yatırıma yönlendiriyor. Bu çalışma  sürekli olarak ve   emlak danışmanlığını yaptığı kişi ve kuruluşların azami karı elde etmesi amacıyla yapılır. Tespit edilen gelişime açık  bölgeler inşaat şirketleri ve proje üretici firmalara da yol gösterir ve buralarda projeler üretilmeye başlanır. Bu aşamada AYYILDIZ EMLAK GAYRİMENKUL Hizmetleri bu projelerin  bölgeye uygunluğu, ayrıntıları ile ilgili olarak da  firmalara danışmanlık yapar. ve hedef kitleye en uygun konut projelerinin en uygun yerleşim alanlarında oluşturulmasına yardımcı olur.

AYYILDIZ EMLAK GAYRİMENKUL Hizmetleri  kişi ve kuruluşların  gayrimenkul talep ve arzlarını en doğru şekilde, çağdaş pazarlama teknolojileri ve  özel pazarlama teknikleri ile değerlendirir. Pazarlamada  Hedef KALİTE VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR..